O značce

SYMBOL ÚSPĚCHU Made in France FRANCOUZSKÉHO RODINNÉHO PODNIKU EUGENE PERMA je především společnost v lidském měřítku, hrdá na své francouzské know-how. Dokázala se vyvinout v jedinečnou firmu ve světě vlasové kosmetiky. EUGENE PERMA se dnes výrazně rozvíjí na mezinárodní úrovni a současně respektuje své tradice a hodnoty. Podnik je zastoupen ve více než 50 zemích světa a díky svým výrobkům navrženým a vyrobeným ve Francii se nadále vyznačuje schopností přizpůsobit se místním trhům. 

1918

Založení společnosti Eugenem Sutterem, kadeřníkem a výrobcem vlasových příčesků. 
Podnik se vyvíjí na trhu profesionálních kadeřnických salonů a zakládá tři firmy v Paříži, Londýně a Vídni. Tento mezinárodní rozvoj se opírá o vynález „permanentní ondulace Eugene“, známé jako „trvalá ondulace“. 

1950

Společnost vstupuje na trh s barvami na vlasy a již v roce 1954 přichází s inovativní „gelovou“ barvou na vlasy. 

1968

Otevření oddělení pro „Širokou veřejnost“ za účelem uspokojení zákaznic specializovanými značkami: Kéranove a Eugène Color. 

1998

Společnost kupuje legendární značku Pétrole Hahn, založenou v roce 1885. Tato koupě jí umožní proniknout na trh s pánskou vlasovou kosmetikou a stát se jeho lídrem ve Francii. 

2014

Společnost má zastoupení ve více než 50 zemích. S rozvojem značek EUGENE PERMA v Severní Americe a Asii se zrychluje její expanze. Výrobky Eugène Color „Les Raffinées“ a Artist(e) „Pump Up Spray“ získávají v roce 2014 ve své kategorii Velkou cenu Marketingu a Inovace „Výrobek roku“. 

2019

Slavíme 100 let profesionální vlasové péče 

Přejít nahoru